Samochód zastępczy z oc sprawcy

Samochód zastępczy z OC sprawcy | Łódź


złaBezpłatny samochód zastępczy z oc sprawcy to usługa skierowana do:
- firm i przedsiębiorców oraz 
- osób nieprowadzących działalności gospodarczej, potocznie konsumentów.
Usługa bezpłatnego wynajmu samochodu zastępczego polega na bezgotówkowym udostępnieniu przez naszą wypożyczalnie- auta zastępczego osobom, których auto uległo zniszczeniu na skutek wypadku lub kolizji z winy innego użytkownika drogi- sprawcy zdarzenia. Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy pozwala skompensować dolegliwość jaką jest brak możliwości użytkowania własnego lub leasingowanego pojazdu. Okres na jaki można otrzymać od nas samochód zastępczy, uzależniony jest od kwalifikacji szkody. W przypadku szkody całkowitej samochód zostanie udostępniony do czasu całkowitej likwidacji szkody- wypłaty odszkodowania, natomiast w sytuacji szkody częściowej na okres do zakończenia remontu uszkodzonego samochodu.
 
Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w zdarzeniu drogowym i utraciłeś możliwość korzystania ze swojego pojazdu, należy Ci się samochód zastępczy z OC sprawcy! Do niedawna, ubezpieczyciele, prezentowali stanowisko, że poszkodowanemu w zdarzeniu drogowym nie należy się zwrot poniesionych kosztów wynajmu pojazdu zastępczego. Jeżeli dopuszczali takie prawo, to jedynie wtedy, gdy ten użytkował samochód w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Poszkodowani zniechęceni przez: wymóg poniesienia z góry ciężaru finansowego za wynajem, istniejące niedogodności związane z kolizją, czy też wreszcie celowe wprowadzanie w błąd podczas likwidacji szkody przez zakład ubezpieczeń, rezygnowali z zadowolonaprzysługującego im uprawnienia. 
W świetle najnowszej linii orzeczniczej Sądu Najwyższego, wynajem pojazdu zastępczego, zarówno przez posiadaczy pojazdów używanych w celu prowadzenia działalności gospodarczej jak i do użytku prywatnego, traktowane jest jako szkoda majątkowa i stanowi (pod pewnymi warunkami) podstawę do zwrotu poniesionych wydatków na ten cel.
Musisz wiedzieć, że,  samo uszkodzenie pojazdu nie powoduje obowiązku samoistnego dostarczenia przez ubezpieczyciela sprawcy auta zastępczego ani wypłaty zryczałtowanej sumy pieniędzy.  
 
Na szczęście poszkodowany nie jest sam w tej trudnej sytuacji.  Nasza firma oferuje bezpłatny samochód zastępczy z OC sprawcy. Wszystko co musisz zrobić, po dokonaniu zgłoszenia szkody u ubezpieczyciela, to skontaktować się z naszym przedstawicielem, pod całodobowym numerem telefonu +48 512 624 642.
 
Wynajmując, bez ponoszenia opłat, samochód zastępczy z OC sprawcy w naszej firmie, unikacie Państwo wielu formalności. Całą procedurę zwrotu kosztów za wynajem bierzemy na siebie. Poszkodowany klient podpisuje jedynie stosowne upoważnienie i może odebrać auto zastępcze. Ponadto w celu podwyższenia jakości naszych usług, podejmujemy stałą współpracę z kancelarią adwokacką, która prowadzi profesjonalne doradztwo w zakresie likwidacji szkód. Użycie terminu „bezpłatny”, równoznaczne jest z „bezgotówkowy” tj. z odroczonym terminem płatności za wynajem i może być rozliczony pomiędzy naszą wypożyczalnią i zakładem ubezpieczeń, po podpisaniu cesji w zakresie wynajmu pojazdu zastępczego.